KUNSTISTUUDIO   KURSUSTE KAVA   MAALILAAGER   GALERIID   KONTAKT
  Kunstistuudiost
  Õpetajad
  Lastele
  Täiskasvanutele
  Näitused
  Töötoad


orig
 
Motiiv Stuudio tegeleb veel
keeleõppe ja tõlkimisega:
 
orig
Tere tulemast!
 
Kunstistuudio Motiiv ühendab väikesed ja suured kunstihuvilised. Siin käivad koos lapsed, noored ja täiskasvanud, kes tahavad enda ümber nähtut ja kogetut värvide ja vormide keelde panna. Meie eesmärk on edasi kanda maalilise maali traditsioone.

Oleme nüüdseks tegutsenud kümme aastat ja pakkunud võimalusi lisaks maalimisele ja joonistamisele proovida ka kõige erinevamaid tehnikaid ja võtteid, nagu näiteks klaasimaal, mosaiik, kollaa˛, linoollõige, värvilise liiva pildid, skulptuur jpm. Juhendajateks on nii Tallinna kui Tartu kunstiharidusega õpetajad ning kunstnikud, kes tutvustavad teile kompositsiooni aluseid, värvusõpetuse põhitõdesid, kunstiajalugu, õpetavad perspektiivi ning inimkeha anatoomiat ning suunavad nägema värvi, valguse ja varju vahekordi. Suurt rõhku paneme natuurist maalimisele ja joonistamisele, kuna loodus on meie parim õpetaja.

Me õpime vaatama ja nägema, ning seejärel kujutama. Me ei t e e kunsti, vaid me soovime kunstini j õ u d a. Selleks, et see õnnestuks, on vaja palju harjutada ja seda võimalust meie kunstistuudio teile pakubki.

Kuid pildid räägivad iseenda eest. Palun vaadake neid meie galeriis!

Kunst kutsub!
Copyright © Maire Aarsalu
Disain ja sisuhaldus: Heiki Vilep

admin